Hakkımızda

Hilal Çatak  

* Kurucu

* Profesyonel Koç (Adler-Erickson-TPC / ICF)

* Erickson Yüksek Performans Takım Koçu 

* Yazar

* Eril/Dişil Denge Kolaylaştırıcısı

Toplam 19 yıldır çalışma hayatında olan Hilal Çatak Garanti, Fortis Bank ve Kariyer.net gibi firmalarda yöneticilik deneyimlerinden sonra, kurucu olduğu Dönüşüm Anka Gelişim Akademisi ile 2018’den bu yana bir kadın girişimci olarak, sektöründe öncü firmaların ve kendine  yatırım yapmayı seçmiş bireylerin hayallerine ilham olmaya değerli ekibiyle birlikte aşkla, şükürle umutla devam ediyor.

Dönüşüm Anka Gelişim Akademisi olarak, hayallerinize ilham olma tutkusu ile çıktığımız bu yolda  amacımız hayallerinizi gerçeğe, potansiyelinizi performansa dönüştürmenize ilham olmak.

İletişime Geç

Hilal Çatak Kimdir? ✦

Lisans eğitimini 2004 yılında İşletme bölümünde tamamlamıştır.

Aynı yıl ingilizce eğitimini tamamlamak için İngiltere’ye gitmiştir.

Yurtdışından dönüşüyle bankacılık, sigortacılık, teknoloji ve hizmet gibi sektörlerde Garanti Bankası, Kariyer.net gibi alanının öncü firmalarında satış temsilcisi olarak kariyer hayatına başlamıştır.

Sonrasında portföy yöneticisi, bölge müdürü ve sektör müdürü pozisyonlarına yükselmiştir. 2013 yılında Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı Adler International’dan Koçluğun Temelleri, Bir Meslek Olarak Koçluk-İş Bağlamında Koçluk ve Koçlukta Ustalığa Doğru İlerleme Programlarını tamamlamıştır.

2016 yılında Kariyer.net’te sektör müdürü pozisyonunda 3 yıl tutku ile çalıştıktan sonra 2016 da kurum içi terfi ile tüm satış operasyonlarından sorumlu satış koçu ve eğitmeni olarak atanmıştır.

Satış ekibiyle yürüttüğü koçluk ve eğitim çalışmalarıyla Kariyer.net telesatış ekibinin ilk defa satış hedeflerini gerçekleştirmesine katkı sağlamıştır.

2018 yılında kendi şirketini kurarak insan kaynakları, eğitim ve koçluk alanlarında hizmet vermeye devam etmiştir. 

2019 yılında ICF onaylı Erickson Yüksek Performans Koçluğu eğitimini tamamlamış, aynı yıl Points of You Academy Explorer sürecine başlamış, 2022 yılında uygulayıcı olarak süreci tamamlamıştır. ‘Boşluğun Zaferi’ isimli sunumuyla 2020 yılında TedX konuşmacısı olmuştur. 2021 yılında Koçlar için Bilinçli Farkındalık eğitim ve uygulama sürecini tamamlamıştır.

Sürdürülebilir Satış, Fark Yaratan İletişim, Kalıcı Motivasyon, İş yerinde Pozitif Tutum, Yüksek Performanslı Takım olma, Geleceğin Liderliği, Çevik Takım Olma konularında farklı sektörlerden birçok kurumda eğitimler vermektedir.

Pozitif psikoloji yaklaşımı temelinde paylaşımlı ve interaktif oyunlaştırma ile deneyimsel öğrenmeye dayalı eğitimler tasarlamaktadır. Points Of You kartları, Adler International Koçluk Süreçleri, Erickson Takım Koçluğu, Mindfulness ve Duygusal Çeviklik uygulamaları ve Metalog koçluk oyun setlerinden oluşan uygulama araçları kullanmaktadır.

Ekibimiz

Hilal ÇATAK, Kurucu / Profesyonel Koç

hilalcatak@donusumanka.com.tr

Tuğba Analı, İnsan Kaynakları Uzmanı

tugbaanali@donusumanka.com.tr

Anıl Çelebi KAYA, Halkla İlişkiler Yöneticisi

anılcelebikaya@donusumanka.com.tr

Sertifikalarımız 

Farkındalık düzeyini yükseltip seni daha iyi bir noktaya taşıyacak bir kitap önerisi ister misin? Üstelik hem Sesli, hem de Ücretsiz olarak ister Soundcloud üzerinden istersen de Spotfy üzerinden Hemen Ulaşabilirsin

 Portakal-Kabuğundan-Bir-Gemi

Yazar: Hilal ÇATAKYazar Hilal Çatak'ın efelerhaber.com için yazdığı tüm yazılara buradan ulaşabilirsiniz.

Köşe Yazıları